€34,95
Aluminium L-tegelprofiel van Progress Profiles in Koper, 10 mm hoog en 270 cm lang. Voor een nette afwerking en bescherming van tegelranden. Per stuk. Ook bij uitverkochte eigen voorraad bestelbaar; bij nabestelling geldt een langere levertijd.
Werk tegelranden, buitenhoeken en aansluitingen strak af met het Proterminal hoekprofiel van Progress Profiles. Dit L-vormige aluminium tegelprofiel heeft een koperkleurige geanodiseerde afwerking. Het helpt de kwetsbare tegelrand te beschermen en geeft wand- of vloertegelwerk een verzorgde uitstraling.
Kies de profielhoogte die past bij de tegelopbouw en verwerk het profiel tijdens het betegelen. Bescherm de zichtzijde tijdens montage en reiniging.
Dit profiel is uit onze eigen voorraad leverbaar zolang deze beschikbaar is. Ook wanneer de eigen voorraad op is, blijft dit artikel gewoon op bestelling leverbaar. Voor nabestellingen van 6 en 10 mm geldt een langere levertijd; vraag naar de actuele levertijd.
Vanwege de lengte van 270 cm is afhalen in Coevorden mogelijk. Voor bezorging gelden aparte mogelijkheden en kosten voor lengtevracht.
| Merk | Progress Profiles |
|---|---|
| Kleur | Koper |
| Afwerking (rand) | Geanodiseerd |
| Materiaal | Aluminium |
| Profielhoogte | 10 mm |
| Lengte | 270 cm |
| Profieltype | L-profiel |